Lucie Blumová - osobní fitness trenérka v Praze

Lucie Blumova fitness trenerka

Jediná nemožná cesta je ta, na kterou se nikdy nevydáte.

O mně

O sport jsem se začala zajímat až po narození mých dvou dětí, kdy má hmotnost překročila 100 kg.

V té chvíli jsem si řekla dost a začala na sobě pracovat. Změnila jsem styl stravování a ležení před televizí vyměnila za pohyb. Konečně jsem začala cvičit. Nejprve doma a později jsem se zamilovala do posiloven, činek, trx a balančních pomůcek.

Přišla jsem na to, že pohyb a cvičení mě může bavit, ale hlavě jsem se začala cítit skvěle fyzicky i psychicky. Nejtěžší je začátek a na té cestě Vám ráda pomohu.

V současnosti se v oblasti fitness stále vzdělávám, chodím na kurzy a informační semináře. Ráda si zahraju ping-pong a s mými báječnými syny podnikáme výlety na kolech i pěší turistiku. Kromě fitness centra mě po večerech najdete v parku na in-line bruslích, kde si plním další sen, a to... nejen naučit se na nich jezdit, ale také brzdit. Také si ovšem umím zalenošit na sluníčku.

Co nabízím

Nabízím služby a poradenství v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Zabývám se cvičením s vlastní váhou těla, funkčním tréninkem, kardio a kruhovým tréninkem, kondičním cvičením, cvičením s váhou na strojích či s činkami.

 Rychlý kontakt

  Lucie Blumová
  osobní fitness trenérka
  hlavně Praha 9
+420 777 292 238
info@purefit.cz
Facebook Purefit.cz