Aktivní dohled a vedení tréninku

Nabízím efektivní cvičení a vedení tréninku, které skutečně funguje a účinnost dosahuje 99 %. Na rozdíl od trenérů, kteří s Vámi odcvičí hodinu ve fitku, nabízím komplexní trénink, při kterém se výsledky dostaví již v průběhu prvního měsíce.

Díky tréninku se mnou budete pod dohledem kvalifikovaného odborníka, který Vás povede, jak správně a efektivně provádět cviky, a přitom se neporanit. Špatným cvičením můžete svému tělu velmi snadno ublížit. Zaměříme se na Vaše individuální potřeby a fyzické možnosti.

Pomůžu Vám efektivně dosáhnout Vašich cílů, ať už chcete zhubnout, zpevnit a vytvarovat postavu, získat fyzickou kondici, či se jen cítit lépe nejen fyzicky, ale také psychicky.

dohled-vedeni-treninku

V dnešní době je v každém fitness nepřeberné množství trenérů a "odborníků", kteří si rádi nechají zaplatit za dohled nad tréninkem, následně s Vámi obejdou pár strojů a při tréninku si vesele píší smsky a hrají hry na mobilu. Pro mě je dosažení Vašich cílů stejně důležité jako pro Vás. Vaše radost z výsledků je pro mě motivací.

Efektivní trénink na míru přímo pro Vás

Využívám osvědčených metod, které samozřejmě zahrnují komplexní diagnostiku klienta (viz.Tréninkový plán na míru). Při stanovení nejvhodnějšího tréninkového plánu vždy zohledňuji zdravotní stav klienta a samořejmě také časové možnosti, které má klient na cvičení k dispozici. Na základě průběžného sledování a vyhodnocování výsledků je přizpůsobován plán vedení tréninku.

Každý trénink je vždy sestavován klientovi na míru, na základě jeho konkrétních potřeb. Nejvíce klientů požaduje zhubnutí - redukci váhy. Efektivní tréninkový program je vhodné doplnit o pestrý, vyvážený jídelníček (viz. Sestavení jídelníček na míru), aby Vám jídla skutečně chutnala, ale zároveň docházelo k postupnému snižování hmotnosti.

Každé cvičení, které budete provádět pod mým dohledem, vždy připravuji v den tréninku. Výhodou je sestavení tréninku s ohledem na Vaši aktuální situaci a fyzický stav.

 

 Rychlý kontakt

  Lucie Blumová
  osobní fitness trenérka
  hlavně Praha 9
+420 777 292 238
info@purefit.cz
Facebook Purefit.cz