Hledání toho "pravého" fitness centra v Praze

Napsáno sobota, 16 duben 2016 Kategorie Články
Ohodnotit článek
(3 hlasů)

Když jsem se stala fitness trenérkou, překvapivě jednou z nejtěžších věcí bylo nalezení toho správného fitness centra v Praze 9. Hlavní město nabízí míst pro cvičení víc než dost. Jenže má představa o klidném, útulném a zároveň dobře vybaveném fitness centru narážela na docela odlišnou realitu.

Na svých hledačských výpravách jsem do omrzení narážela na dva typy cvičebních center:

První byla, jak tomu říkám, výkladní skříň. Část „fitka“ je hezky prosklená, takže propocení klienti slouží jako cirkusová atrakce k obveselení po nákupech lačnících lidí. O klidu a pohodě při cvičení rozhodně nemůže být řeč.

Druhým typem jsou sice skvěle vybavená fitness centra, ale většinou cenově likvidační. Převažujícími návštěvníky jsou monstrózně vypadající kulturisti, kteří při intenzivním budování své svalové hmoty vydávají zvuky, za které by se gorily rozhodně nemusely stydět.

Praha 9 ukrývá na jednom místě nejen skvěle vybavenou posilovnu, ale také solárium, masáže, salón krásy a útulnou kavárnu, kde skvěle a zdravě vaří. Tohle fitness centrum na Praze 9 je menší, ale zato fantasticky vybavené, útulné a moderní. Posilovna má všechny potřebné stroje pro trénink celého těla, běhací pásy, stacionární kola, veslovací stroj a mnoho dalšího.

Zároveň mají velký výběr dalších cvičebních pomůcek...

  • různé typy bosu
  • TRX
  • stupínky
  • gymnastické míče
  • lana, švihadla
  • a mnoho dalšího

Prostě mám tu pro svou práci s klienty vše potřebné, ať už trénuji úplného začátečníka, který nikdy předtím necvičil nebo fyzicky zdatného sportovce. Přes den, hlavně v dopoledních hodinách, tu panuje nádherný klid. To je skvělé hlavně pro ty, kdo se stydí a bojí se, že je při cvičení budou stále okukovat „namakaní goriláci“.  Naopak tu občas narážím i na starší lidi, lidi s nadváhou, kteří se tu cítí dobře a nestresují se.

Příjemným bonusem navíc je opravdu rodinná a přátelská atmosféra. Fitness centrum Praha 9 je pro mě druhým domovem. Jsem ráda, že stejný názor mají moji klienti, kteří si zde cvičení opravdu užívají. Mé hledání bylo sice dlouhé, ale naštěstí mělo radostný konec. Takže pokud jste dosud váhali, nebojte se a pojďte do toho se mnou.

Po více než měsíci hledání jsem našla ne pouze fitness centrum, ale hotovou oázu pohody.

Galerie Obrázků

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...

 Rychlý kontakt

  Lucie Blumová
  osobní fitness trenérka
  hlavně Praha 9
+420 777 292 238
info@purefit.cz
Facebook Purefit.cz